Fotoreport: 44. Letní filmová škola v Uherském Hradišti

Letošní ročník Letní filmové školy v Uherském Hradišti je za námi a zde jsou fotky mnou tam pořízené. A krátké popisky k nim. Masary...


Letošní ročník Letní filmové školy v Uherském Hradišti je za námi a zde jsou fotky mnou tam pořízené. A krátké popisky k nim.

Masarykovo náměstí. Místo, které je dějištěm mnohého programu LFŠ, hlavně tedy koncertů a letních kin, které jsou zdarma pro širokou veřejnost. Ale také se tu nachází jedna z mnoha pivních zahrádek, která je po většinu dne zaplněna lidmi.

Náhodná fotografie, avšak doporučuji sledovat akce rádiem wave pořádané.

Klub Mír - během filmovky to znamená projekce, koncerty i pití. Uherskohradišťský Mír má, co nabídnout, nejen po dobu letní filmové školy.

Kino Hvězda hostila mnoho zásadních projekcí, předávání cen, ale také se zde festival zahajoval a ukončoval.Cafe Portal. Z tohoto místa bude následovat fotografií víc. Mé oblíbené místo, kam si zalézt, mezi jednotlivými projekcemi. Oblíbený podnik.Jedním z hostů letošního ročníku byla také herečka Iva Janžurová.Guest Service.


Předávání ceny AČFK.

Letní kino ve Smetanových sadech se letos přemístilo na místo nové, atmosférické.


Filmovka není pouze o filmech, doprovází ji i výstavy, koncerty a další doprovodné akce.


V parku za kinem Hvězda se nacházelo hned několik velkých stanů, které hostily různorodý program - např. také různé besedy či diskuze.

Moje oblíbená fotografie z filmovky. Na jedné fotce je pro mě zaznamenaná celá filmovka. To, čím je pro mě.
Klub kultury. Další z mnoha míst, kde se promítalo.

Letní venkovní kina jsou neoddělitelnou součástí tohoto festivalu.nashledanou příští rok
snad

Mohlo by tě zaujmout:

0 komentářů

Děkuju za návštěvu i komentář :)