Novinka mezi seriály: Outcast

Outcast je novým hororovým seriálem vysílaným od června tohoto roku na Cinemaxu. Jedná se o zpracování stejnojmenného komiksu. Hlavní ...


Outcast je novým hororovým seriálem vysílaným od června tohoto roku na Cinemaxu. Jedná se o zpracování stejnojmenného komiksu. Hlavní postavou je Kyle (Patrick Fugit), kterého dohání jeho minulost plná démonů - ať už těch metaforických, nebo opravdových. Kyle se vrací do města, kde jako malý vyrůstal, a kde každý zná jeho minulost - i když jak to tak bývá, ono těch verzí příběhu je vždy více. A mezitím se ve městě, bez spojitosti s Kylem, objeví u jednoho kluka, Joshua (Gabriel Bateman), velmi zvláštní chování, skoro jako by byl posednutý nějakou temnou silou - a jak se dá proti těmto silám bojovat? Možná, že farář pomůže. A možná by mohl pomoct i Kyle.


pilotní díl odvysílán: 3. června 2016Ne často se stává, že by mě zaujal nějaký hororový film či seriál. Po American Horror Story je tohle teprve druhý seriál tohoto žánru, na který jsem se podívala a opravdu mě zaujal. Ale začnu hezky popořadě. Jako první nás do seriálu uvede velmi povedené intro, z něhož samotného už můžeme cítit hororovou atmosféru a je jasné, co můžeme od seriálu čekat. Intro sice trvá několik minut, ale dokážu si představit, že i při sledování x-tého dílu se na tohle intro budu dívat se zájmem - graficky je velmi povedené a člověk si u něj všimne pokaždé jiných detailů, které předtím mohl úplně přehlédnout. Nebo tohle aspoň předpokládám.

Mohlo by tě zaujmout:

2 komentářů

  1. To by vubec nemuselo byt spatny :)

    OdpovědětVymazat
  2. sakra, jsem si vybavila outlast, tu hru :DD
    ale jako, vypadá to přesně jako seriál pro mě!! :O <3

    OdpovědětVymazat

Děkuju za návštěvu i komentář :)