Nové FILMOVÉ TRAILERY za minulý týden #1


Představuji vám nový formát článků, které zde můžete najít nově každý týden. Každý měsíc, dokonce každý týden, vychází mnoho novým trailerů, a jelikož je sleduji i tak, tak jsem si řekla, proč toho nevyužít pro článek - každý týden vám tedy ukážu pár trailerů, které mě osobně nejvíc zaujaly nebo k nim chci napsat svůj názor. Doufám, že se vám tenhle typ článků bude líbit, a že vás třeba i nějaký ten film zaujme :)

Finding Dory

Kdo by si nepamatoval úžasnou pohádku Hledá se Nemo? Myslím, že se nikdo takový nenajde. Hledá se Nemo je moje asi nejoblíbenější pohádka z dětství, ty novodobé Disneyovky moc nemusím, a tak se těším na navrácení se k této pohádce. ALE zároveň se i obávám toho, že to další mpokračováním tvůrci můžou pokazit - to se stalo u hodně pohádek, např. Shrek, Doba ledová, Madagaskar a další. Ale i tak se neubráním a ráda se na tento film podívám - podle traileru to vypadá celkem slibně a myslím, že i dvojka nás dokáže v kině pobavit. Film půjde do kin v červenci 2016.

My Big Fat Greek Wedding 2
Pamatujete si někdo na jedničku? Já ano, viděla jsem ji hodněkrát - díky mém mamce a ségře. Podle mě ucházející komedie a helemese, jednička byla asi celkem úspěšná, tak se natočila i dvojka - podle traileru to vypadá, že se tak trochu bude opakovat jednička, i ty vtipy. Já tento snímek asi neuvidím, ale třeba některé z vás zaujme. V Česku půjde film do kin v dubnu 2016.

The Finest Hours


Dalším trailerem je trailer na americký thriller, který je založen na pravdivé události. Kupodivu mě tenhle film podle traileru dost zaujal - podle mě úžasné záběry, příběh a samotný trailer mě víceméně strhnul. Film půjde do kin v lednu 2016.

Moonwalkers

Tohle je přesně příklad filmu, který mě zaujal díky hercům - Rupert Grint a Robert Sheehan. Ale i po zhlédnutí traileru si říkám, že ten film asi nemusí být špatný, takže až vyjde, tak se na něj kouknu. Do kin půjde až v lednu 2016.

The Lady in the Car with Glasses and a Gun
Poslední trailer v tomto článku. Herečku Freyu Mavor znám pouze ze seriálu Skins, kde se mě líbila a trailer na tento film vypadá podle mě taky dobře. Jsem zvědavá, jaká bude v jiné roli, protože jsem ji zatím v ničem jiném neviděla.

A které trailery zaujaly vás za poslední dobu? Nebo vás zaujal některý z tohoto článku?

Share:

2 komentářů

  1. Teším sa na My Big Fat Greek Wedding 2,jednotka bola skvelá ani som nevedela že bude aj dvojka. :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já se o dvojce dozvěděla jen díky tomu, že jsem psala tenhle článek :) Moc se o tom ještě nikde nepsalo

      Vymazat

Děkuju za návštěvu i komentář :)