Nový trailer k snímku By the Sea, kde hraje Brad Pitt a Angelina Jolie

Ve filmu By the Sea se opět sejde Angelina Jolie s Bradem Pittem. Natáčení probíhalo v roce 2014 na Maltě a podle trailerů tento film vy...


Ve filmu By the Sea se opět sejde Angelina Jolie s Bradem Pittem. Natáčení probíhalo v roce 2014 na Maltě a podle trailerů tento film vypadá velmi zajímavě. Uvidíme, jak film bude vypadat na plátně, pravděpodobně se zde na blogu objeví i recenze.

O filmu: Do malebného francouzského přímořského letoviska přijíždí americký manželský pár. Spisovatel Roland (Brad Pitt) tu chce nalézt sílu, klid a inspiraci k napsání své další knihy, naopak jeho žena Vanessa (Angelina Jolie) vlastně ani netuší, co tu dělá. Jejich manželství se během let proměnilo v poněkud toxický vztah, kdy jsou raději sami než s tím druhým, Vanessa na lehátku na terase jejich letního bytu, Roland v baru s místními štamgasty. Partnerské dusno rozčeří až příjezd mladých novomanželů (Mélanie Laurent a Melvil Poupaud), kteří se usadí v sousedním bytě a Rolandovi s Vanessou připomenou, jaké to mezi nimi bylo na začátku. Brzy se ukáže, že oba mladí lidé se mohou stát katalyzátorem, který vztah Rolanda a Vanessy buď definitivně zničí, nebo ho pomůže vyléčit.


Tak co říkáte na trailer? Navnadil vás na tento film?

Mohlo by tě zaujmout:

0 komentářů

Děkuju za návštěvu i komentář :)