TOP 10 SONGS: May 2015

Ahojte, jelikož je začátek nového měsíce, tak já sem přidávám můj výběr písniček, které jsem minulý měsíc poslouchala nejvíce, zkrátka ty písničky, na kterých jsem nejvíc ujížděla :) Třeba některou z nich znáte, možná ne, ale když tak poznáte :)

seznam videí

A teď něco málo o jednotlivých písničkách, jak jsem na ně třeba narazila a tak.. :) 
The Temperance Movement - Take It Back - Tahle písnička byla vydána na channelu Earache records a doporučuji jejich kanál sledovat, jelikož jsem tam už narazila na pár super kapel - tohle je tedy jedna z nich. Doposud jsem je neznala, ale tahle písnička mě fakt vzala a mohla jsem ji opravdu poslouchat pořád dokola.
- Eminem - Lose Yourself - Minulý měsíc jsem se konečně koukla na film 8 Mile a samozřejmě jsem si pak pouštěla i soundtrack, takže jsem měla chuť právě i na tuto nádhernou píseň. Samozřejmě, Lose Yourself jsem slyšela poprvé už strašně dávno, ale pořád tuhle písničku miluju.
Wiz Khalifa - Black And Yellow - Tady je něco více na oddychovku, další klasika - ani nevím, jak jsem se k ní zase dostala, ale ve sluchátkách mi hrála pořád.
- Imagine Dragons - Friction - No a jelikož jsem si minulý měsíc pořídila lístek na Imagine Dragons, tak se dostavila i nálada na tuhle kapelu. A jak jsem tak poslouchala jejich poslední album, tak se mi zalíbila právě tato písnička, i když se mi líbí všechny z toho alba, tak nejvíce jsem asi poslouchala právě tuto.
Wham! - Wake Me Up Before You Go-Go - A taky jsem minulý měsíc ujížděla na některých opravdu starších písničkách - například tahle od Wham!, ani jsem nevěděla, že je od nich.. Jinak pozor - je hodně návyková a já si to potom pořád doma zpívala a pořád to zpívala a mám tak trochu pocit, že moji sestru to potom už možná začalo trochu vytáčet :D
- Paulie Garand & Kenny Rough - Hladina (feat. Lenny) - A zase nějaká ta novinka, od Paulieho - upřímně, na tuhle novinku jsem trpělivě čekala a musím říct, že se mi hodně líbí. Navíc spolupráce s Lenny byl opravdu skvělý nápad.
Happy Hippie Presents: Different (Performed by Miley Cyrus & Joan Jett) - Něco od Miley. Miley je skvělá zpěvačka - o tom není pochyb a o té její showmenské tváří, o té se teď nebudu vyjadřovat. Každopádně mám nejradši její vystoupení, kdy se zaměřuje hlavně na zpěv, i na to, že si hudbu užívá a neřeší ty věci okolo. Tohle vystoupení bylo úžasné.
- bromheads jacket - turn me on - K téhle písničce jsem se dostala přes jedno video od jednoho youtubera, kde tahle písnička zazněla a já si uvědomila, že ji znám, ale vůbec nevím, co to je za písničku - no, našla jsem ji a nemohla ji přestat poslouchat.
Rival Sons - Electric Man - Další píseň vydaná přes Earache records (další skvělá kapela!). Tahle písnička je neskutečná a rozhodně se mi líbí její "zvuk" - zní naprosto bombově, a tak trochu staře, i když je to zbrusu nová písnička. Tahle mi rozhodně uvízla v paměti.
- "See You Again" - Wiz Khalifa feat. Charlie Puth (Against The Current Cover) - A poslední písničkou je cover písničky See You Again, které jsem přišla na chuť, protože je přece jen krásná a mě zaujal tenhle cover od mé oblíbené kapely Against The Current.

A určitě mi napište, jestli některou z nich znáte nebo jestli vás některá zaujala :)


Share:

4 komentářů

 1. Bromheads jacket - turn me on, je skvělej song!

  OdpovědětVymazat
 2. Wake Me Up Before You Go Go je klasika :D Eminema moc neposlouchám, ale Lose Yourself se mi celkem líbí :)

  OdpovědětVymazat
 3. Skoro všechny znám, ale ani jedna nepatři mezi mé oblíbené :)

  Budu ráda, když se mrkneš na muj blog a klidne zanecháš i komentář :) ->> http://nelatrebatic.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Imagine dragons si sem tam poslechnu :)

  OdpovědětVymazat

Děkuju za návštěvu i komentář :)